Filmowanie imprez firmowych

Nie tylko pamiątka, ale również świetna reklama – filmowanie imprez firmowych może się opłacić

Chcesz, aby w Twojej firmie panowała przyjazna atmosfera, dlatego stawiasz na imprezy firmowe, które integrują pracowników? Dlaczego zatem nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? To może być dla Ciebie świetna reklama i wizytówka!

Zdecyduj się na impreza firmowa film – to się może opłacić. Okazuje się, że pracownicy chętniej decydują się na podjęcie zatrudnienia w przedsiębiorstwach, które stawiają na przyjazną atmosferę i integrację. Dobrym pomysłem zatem jest sfilmowanie takiej imprezy! Jest to nie tylko rewelacyjna pamiątka, ale również sposób na to, żeby zachęcić potencjalnych pracowników do podjęcia pracy właśnie w Waszej firmie.

impreza firmowa film
impreza integracyjna film

Impreza integracyjna film jako sposób na reklamę

Klienci chętnie korzystają z usług firm, którym zależy na pracownikach i ich zadowoleniu. Okazuje się, że taka przyjazna, a wręcz rodzinna atmosfera panująca w danym przedsiębiorstwie zachęca potencjalnych klientów do zakupów w konkretnym miejscu. To oznacza, że możesz umieścić taką produkcję na swojej stronie internetowej jako innowacyjną formę reklamy. Klienci będą go oglądać z ciekawością, jeżeli zostanie w odpowiedni sposób zrealizowany. To oznacza, że kiepskim pomysłem może okazać się filmowanie przy pomocy smartfonów. W tym przypadku bez wątpienia należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która podejmie się realizacji tego projektu. My możemy pojechać na Waszą imprezę firmową i uwiecznić ją! Rezultat na pewno przypadnie Wam wszystkim do gustu.

Doskonała pamiątka

Filmowanie imprez to również świetny sposób na zachowanie oryginalnej pamiątki. Możesz tworzyć taką filmową relację z każdego Waszego integracyjnego wyjazdu! Będzie to niezapomniana pamiątka, która na pewno przyczyni się pozytywnie do poprawy Waszego wizerunku. Taką imprezę można filmować nie tylko w zamkniętych salach, ale również w plenerze. W takiej sytuacji doskonałe do tego mogą okazać się drony, które zapewnią świetnej jakości wideo z powietrza. To doskonałe urozmaicenie dla każdej produkcji. Dzięki naszym profesjonalnym usługom Twój film będzie również niezwykle ciekawy i dynamiczny, zatem oglądanie go nawet po wielu latach będzie prawdziwą przyjemnością!

filmowanie imprez

Filmowanie imprez filmowych…to coś więcej!

Filmowanie imprez firmowych to również wszelkiego rodzaju podsumowanie roku w firmie. Każde przedsiębiorstwo dobrze zna to z autopsji, jeżeli firma się rozwija to należy to uczcić i nagrodzić najlepszych pracowników podczas podsumowania roku sprzedażowego. W tym szczególnym dniu jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zarejestrujemy każdy ważny moment tego dnia. Wszelkiej maści przemówienia, wręczenie nagród, wspólne zdjęcia. A gdy przyjdzie czas rozluźnienia atmosfery zarejestrujemy bankiet, w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństw. Także jak widać filmowanie imprez filmowych to nie tylko utarte schematy, ale cała gama różnych wydarzeń.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:

– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa