Profesjonalne filmowanie konferencji i eventów

Czym jest filmowanie konferencji i eventu?

Konferencje i eventy to nie żadna nowość w życiu wielu firm. Jest kilka dni w skali całego roku gdzie trzeba przygotować się do realizacji takiego projektu. Podsumowanie dotychczasowych osiągnięć firmy, nagrodzenie najlepszych pracowników, zawarcie głosu prezesa w słusznych kwestiach. Wszystkie te czynności wymagają uwiecznienia, dlatego filmowanie konferencji i eventu świetnie się tutaj sprawdzą.

Filmowanie konferencji to nie tylko swojego rodzaju pamiątka z ważnego dnia w roku firmy. To również świetnego rodzaju narzędzie promocyjne, które można wykorzystać w świecie social mediów, telewizji, czy na wewnętrzne potrzeby firmy.

filmowanie konferencji warszawa

Jak tworzymy filmy z konferencji i eventu?

Do wszystkich realizacji filmowych używamy profesjonalnej kamery 4k oraz aparatów z możliwością filmowania materiału w 4k. Posiadamy profesjonalna kamerę Canon c200, która dzięki swoim niewielkim rozmiarom pozwala stawiać czoła największym wyzwaniom realizacyjnym. Zyskujemy dzięki temu kompatybilność oraz jakość, ponieważ wiemy jak wielkie znaczenie ma ona dla naszych klientów. Podczas filmowania konferencji używamy profesjonalnych statywów filmowych przez co nie ma mowy o efekcie trzęsących się rak. Nie ma dla nas znaczenia czy osoba przemawiająca na scenie stoi w miejscu czy swobodnie się porusza. Nic nam nie umknie. Mamy możliwość zasilania sieciowego w naszych kamerach, także nie ma mowy o nieprzewidzianych problemach ze sprzętem z powodu rozładowania się baterii. Aparaty często mają to do siebie, że się przegrzewają i wyłączają podczas nagrania. Nie z nami te numery, nasza kamera świetnie radzi sobie z oddawaniem ciepła i może pracować długie godziny bez potrzeby wyłączania jej.

Realizując nagrywanie konferecji używamy również wysokiej jakości sprzętu pozwalającego nam na otrzymywanie wysokiej jakości obrazu. Dodatkowo stosujemy elektroniczne systemy stabilizacji, które poprawiają jakość obrazu. Nie ma mowy tu o efekcie trzęsienia kamera w momencie, kiedy musimy się poruszać. Wszystko jest nienagannie płynne.

Filmy z konferencji to również wywiady, lokowanie produktów oraz zawarte w niej prezentacje. Dysponujemy wszelkiego rodzaju mikrofonami bezprzewodowymi „mikroporty” Rode Rodelink Filmmaker oraz przewodowymi wysokiej jakości Rode NTG-3. Jeżeli podczas realizacji eventu i konferencji zaistnieje potrzeba nagrania wywiadu nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Jesteśmy przygotowani!

Dlaczego warto zainwestować w filmy z konferencji i eventu?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy tego typu realizacje nagraniowe stanowią świetną pamiątkę z ubiegłych lat. Natomiast oglądając film z eventu i konferencji z zeszłego roku można przeanalizować organizację masowej imprezy. Wyciągnąć wnioski i jeszcze lepiej przygotować się na kolejną taką okazję. Każdy dąży do perfekcji, prezes wygłaszający swoja mowę podczas konferencji z pewnością czuje się bardzo swobodnie przemawiając to jego praca. Natomiast tylko on dostrzega drobnostki, które chciałby prawdopodobnie poprawić. Realizacja filmowa mu w tym na pewno pomoże, dogłębna analiza wystąpienia pozwoli przygotować się jeszcze lepiej.

Prezes to tylko przykład, każdy marzy o idealnym gronie przyjaciół, które z zamiłowaniem wpatruje się w przemawiającego. Nagrywanie konferencji daje Wam taką możliwość.

Jakiego typu filmy z konferencji najczęściej realizujemy?

Nie ma dla nas żadnego znaczenia czy do nagrania mamy filmy z konferencji medycznej, naukowej, podsumowanie roku za najlepszą sprzedaż i osiągnięcia w firmie, wykład. Nie straszne są nam małe konferencje z niedużą ilością ludzi jak i ogromne przedsięwzięcia, gdzie w wydarzeniu bierze udział tysiąc osób. Sprostamy każdemu wyzwaniu.

nagrywanie konferencji warszawa

Dodatkowo realizujemy:

Filmy z targów, filmy ze spotkań, filmy z wyjazdów, Filmy z imprez, Wideofilmowanie, Filmy szkoleniowe, filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne. A ponadto nasze studio filmowe w Warszawie wykonuje profesjonalny montaż filmów, zabierające dech w piersiach nagrywanie z drona oraz nietuzinkową produkcję teledysków i produkcję filmów.

Gdzie wykorzystasz filmy z konferencji i eventu?

Filmy z konferencji i eventu, Film z wydarzenia, Film z targów, Film z imprez cieszą się aktualnie ogromną popularnością, można wykorzystać je w :

  • Social media m.in. YouTube, Facebook, Linkedin, Instagram
  • Reklama telewizyjna
  • Wewnętrzne potrzeby firmy
  • Prezentacja dotychczasowej firmy/marki
  • Samo dokształcenie się mówców
  • Reklama video online np.Google Ads

Film z wydarzenia, film z targów to równie ważne dla nas wydarzenia realizacyjne co filmy z konferencji i eventu. Dołożymy wszelkich starań bazując na naszym doświadczeniu i profesjonalizmie, aby przygotować dla Was dumną pamiątkę firmy.

Zamów darmową wycenę

filmy z konferencji

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa