Filmowanie Wykładów

Nagrywanie wykładów coraz bardziej powszechne i naturalne

W dzisiejszych czasach, kiedy każdego dnia towarzyszy nam nowoczesna technologia, nagrywanie wykładów staje się czymś coraz bardziej powszechnym, a nawet naturalnym. Wykładowcy coraz chętniej pozwalają na takie praktyki, ponieważ umożliwia to studentom odtworzenie materiału w domu i jego powtórkę. Lepiej zatem postawić na profesjonalne czy amatorskie nagranie?

Wielu wykładowców, którzy stają się coraz bardziej pożądani na wielu różnych uczelniach stawiają na profesjonalne nagrywanie wykładów. Jest to doskonały sposób na to, aby wyróżnić się z tłumu i zapewnić sobie pozytywny odbiór. Często takie wykłady są publikowane w sieci albo rozpowszechniane wśród poszczególnych studentów. Jest to bardzo dobry sposób na to, żeby poszczególne osoby mogły się w łatwy sposób przygotować do zbliżającego się egzaminu.

nagrywanie wykładów
nagrywanie wykładów warszawa

W trosce o dobro studentów

Nagrywanie i publikowanie zapisów z wykładów jest sposobem na to, żeby poszczególni studenci mogli wrócić do danych treści i je sobie utrwalić w domowym zaciszu. Dla niektórych osób jest to znacznie bardziej skuteczna metoda, niż nauka z akademickich podręczników, które często cechują się naukowym, a tym samym bardzo skomplikowanym słownictwem. Ponadto coraz większa liczba profesorów posiada swoje strony internetowe, na których publikuje informacje o swoich dokonaniach. Chcą oni być coraz bliżej studentów, zatem często decydują się również na publikowanie filmów wideo. A wszystko po to, aby odbiorcy mogli cieszyć się dodatkowymi informacjami, czy też po prostu czuli się pewniej na końcowym egzaminie.

Profesjonalne nagrywanie wykładów

Każdy wykładowca chce być odbierany jak najbardziej profesjonalnie. W tym celu może zdecydować się na nagrywanie swoich wykładów przez naszą firmę. My działamy w taki sposób, aby nie zaburzać rytmu pracy i całego spotkania. To oznacza, że odbiór treści przez obecnych studentów w żaden sposób nie jest zaburzony. A sam film z kolei jest w pełni profesjonalny i wyróżnia się bardzo dobrym zapisem zarówno dźwięku, jak i obrazu. Jest to bardzo ważne, ponieważ ma znaczny wpływ na późniejszy odbiór materiału i pozytywnie wpływa na zdobywanie wiedzy przez studentów.

filmowanie wykładów

Nagrywanie wykładów jako forma promocji

Coraz częściej do uczelni prywatnych jak i tych państwowych zapraszani są znani ludzie, znani ze swoich dokonań, doświadczenia zawodowego oraz stopnia naukowego. Są to bardzo nietuzinkowe i unikatowe wystąpienia, które bez rejestracji filmowej zostaną stosunkowo szybko zapomniane przez natłok spraw i obowiązków. Profesjonalne nagrywanie wykładów umożliwia powrót do tego dnia, praktycznie jakby siedziało się ponownie w auli. Nic dziwnego, ponieważ najnowszy sprzęt wysokiej jakości pozwala nam nagrywanie wykładów realizować w najwyższych standardach filmowych.

Profesjonalne nagrywanie wykładów to świetna inwestycja.

Oszczędność zarówno czasu prowadzącego jak i funduszy organizatorów. Stawiając na wysoką jakość filmu zyskują Państwo praktycznie takie same wrażenia z wystąpień co w dniu ich realizacji.

Dodatkowym plusem nagrywania wykładów jest fakt, że można odtworzyć interesujący nas fragment z całego wystąpienia. Jak wiadomo nic nie zastąpi prawdziwego człowieka, ale dzisiejsza technologia potrafi to świetnie odwzorować.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa