Skip to main content

FILMOWANIE DRONEM Z POWIETRZA
ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA

Zdjęcia z drona, filmowanie dronem Warszawa

ZDJĘCIA Z DRONA

Wykonujemy zdjęcia z drona m.in : nowe inwestycje, obiekty historyczne, koncerty, wydarzenia sportowe, festyny, drogi, hotele, kościoły, działki budowlane, domy, panoramy miast, panoramy przyrody. Wszystkie zdjęcia oddajemy w wysokiej jakości RAW.

Nie straszne są nam nowe wyzwania, dolecimy tam gdzie jeszcze nikt nie doleciał, sfotografujemy to co jeszcze nikomu nie udało się uwiecznić. Posiadamy do tego profesjonalny sprzęt, odpowiednią wiedzę i licencje, która uprawnia nas do poruszania się w powietrzu.

Filmowanie dronem i filmowanie z powietrza

Nasze studio filmowe oferuje filmowanie z powietrza nie tylko w Warszawie, ale dosłownie wszędzie! Oferujemy filmowanie dronem promujące województwa, gminę, obiekty wystawione na sprzedaż, obiekty sportowe, ujęcia do zastosowań komercyjnych takich jak reklamy telewizyjne, produkcje kinowe. Pasjonują nas powietrzne panoramy miast, natury.
Filmowanie z drona Warszawa, zdjęcia z powietrza dron
FILMOWANIE Z DRONA TO PRZYSZŁOŚĆ?

Drony w świecie technologii pojawiły się stosunkowo niedawno tym bardziej jeżeli chodzi o zastosowania komercyjne. Nie ma co ukrywać, że wzbudziły ogromne zainteresowanie amatorów jak i profesjonalistów. Filmowanie z powietrza to dzisiaj standard realizacji filmowych. To co wydawało nam się kiedyś fikcją dziś jest codziennością. Bezzałogowe statki powietrzne, bo tak nazwać można drony odgrywają ogromna rolę w realizacjach filmowych. Stanowią uzupełnienie ujęć z ziemi. Czasem nie sposób jest pokazać ogrom pewnych inwestycji, przedsięwzięć. Wtedy do akcji wkraczają drony.

Wzbogać swój film o ujęcia z drona

Filmowanie z powietrza nadaje filmu innej perspektywy, urozmaica go. Czy jeżeli nie potrzebujemy ukazać czegoś z powietrza, czego nie możemy nagrać z ziemi, to czy dron jest potrzebny? Tak i nie. Skoro można sfilmować sytuację z ziemi to nie ma potrzeby korzystania z drona. Chociaż filmowanie z powietrza urozmaica nasze kadry, film wygląda bardziej profesjonalnie, bo przecież korzystamy w naszej produkcji z najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku. Warto pamiętać o tym, aby nie przesadzić. Trzeba znać umiar i użyć odpowiedniej ilości ujęć z powietrza, nie kierować się przekonaniem „skoro zapłaciłem za ujęcia z drona” to dajmy ich jak najwięcej. W ten sposób film wcale nie zyskuje, wręcz przeciwnie, efekt „wow” otrzymamy w momencie, w którym ujęć z powietrza będzie optymalnie.

Jak realizujemy nasze filmy z powietrza?

Na początek uzyskujemy adres w którym mają odbyć się loty, dowiadujemy się czy filmowanie z powietrza w danej lokalizacji jest możliwe pod kątem prawnym. Jeżeli nic nie stanowi przeciwwskazań, aby lot się odbył uzyskujemy odpowiednią zgodę na przebywanie w przestrzeni powietrznej. Istnieje możliwość, że dana lokalizacja nie wymaga specjalistycznej zgody na filmowanie z powietrza. Wstępne informacje na temat dostępności lotów w danym obszarze zaczerpujemy z płatnej aplikacji „Dron radar”.

Po uzyskaniu niezbędnych zgód na odbycie lotu przychodzi czas na ich realizacje. Staramy się również dobrać odpowiednie dni do realizacji ze względu na warunki atmosferyczne.

Jaki sprzęt wykorzystujemy do filmowania z powietrza?

Najczęstszym słowem przewijającym się na naszej stronie jest „profesjonalizm” dlatego nie może zabraknąć u nas adekwatnego sprzętu do tego słowa. Korzystamy z najlepszego dostępnego na rynku sprzętu.

Wykorzystujemy dwa typy dronów w naszych realizacjach :

  • Dji Phantom 4 PRO OBSIDIAN EDITION
  • Dji Inspire 2

Filmowanie z drona Dji Phantom 4 PRO OBSIDIAN EDITION : mniejszych zleceń ,filmy ślubne, filmy niewymagającej najwyższej dostępnej jakości kinowej RAW, filmy promocyjne, reklamowe, reportaże z powietrza, teledyski, filmowanie pięknych widoków z lotu ptaka, celach kartograficznych i inspekcyjnych, dla developerów którzy chcą ukazać nową inwestycję, amatorów aby urozmaicić swój film itd.

Filmowanie z drona Dji Inspire 2: produkcje kinowe, ekstremalne warunki pogodowe(silny wiatr), telewizja, reklamy telewizyjne.

W obu przypadkach uzyskujemy wysokiej jakości materiał filmowy FULL HD oraz 4k.

Ujęcia z drona a licencja

Każdy nasz operator drona posiada odpowiednie licencje, oraz umiejętności uprawniającego go do odbycia lotu, jeżeli prawo dopuszcza do lotów w danej lokalizacji. Przetestowaliśmy wiele urządzeń, wylataliśmy setki godzin w powietrzu, posiadamy odpowiednie kwalifikacje, zapewniamy bezpieczeństwo ludziom na ziemi podczas lotu. Dogłębnie sprawdzamy sprzęt przed każdym wzniesieniem się w powietrze. Filmowanie z powietrza to nasza pasja.

Fotografia z lotu ptaka, zdjęcia z drona, filmy z drona, ujęcia z drona, filmowanie z powietrza to nasza specjalność. Realizujemy filmy z drona w dzień oraz w nocy.

Poza filmowaniem z drona w Warszawie, jak i w całej Polsce, nasza firma oferuje filmy reklamowe, filmy promocyjnefilmy korporacyjne, filmy szkoleniowe, filmowanie konferencji, produkcja teledysków i clipów oraz oczywiście montaż filmów.