Filmy korporacyjne i wizerunkowe

Czym są filmy korporacyjne i dlaczego mają tak duży wpływ na wizerunek firmy?

W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać dobrze prosperującej firmy, aby móc powiedzieć, że osiągnęło się sukces. Tu potrzeba to również pokazać! Najlepszym sposobem jest ukazanie światu Waszego zaangażowania w pracę, strategii podejścia do pracowników, jak i klientów poprzez film korporacyjny.

Najlepszą formą reklamy stanowi film, nic dziwnego, że tak dużo firm angażuje się w promocję swoich idei poprzez właśnie ruchomy obraz. Filmy korporacyjne czy filmy wizerunkowe mają na celu podkreślenie Waszego idealnego i przemyślanego działania firmy. Geniusz tkwi w prostocie, otóż nie do końca. Właściciele firm dobrze wiedzą jak dużo pracy kosztuje ich zbudowanie marki od podstaw. Prawdopodobnie wizerunek firmy oraz jej strategie budowane były latami. Dlatego bardzo ważne jest umiejętne przekazanie ludziom funkcjonowanie korporacji w formie filmu.

Filmy korporacyjne to funkcjonowanie firmy, ukazanie wyjątkowości danej korporacji, jej myślenie. Uświadomienie ludzi, że dobrze działający biznes to nie biurowiec, ale właśnie ludzie, którzy wkładają całe swoje serce w rozwój działalności.

filmy korporacyjne warszawa
film korporacyjny warszawa

Film korporacyjny idealnie sprawdzi się podczas rekrutacji

Jest to moment w którym przyszły pracownik zapoznaje się z mentalnością firmy i wyciąga pierwsze wnioski, które prawdopodobnie przełożą się na jego decyzję o podjęciu pracy.

Nie samą pracą człowiek żyje. Zadbany pracownik to efektywny pracownik. Dlatego kilka razy w roku organizuje się wyjazdy integracyjne na których można odpocząć, poznać się z pozostała częścią dotąd nieznanych przyjaciół z pracy, ale i dobrze się bawić. Warto przypomnieć sobie jak miło było na takim wyjeździe integracyjnym i dlaczego warto pracować w danej firmie. Bo tam gdzie panuje dobry humor i miła atmosfera, tam chętniej się przychodzi. Dlatego realizacja filmu z takiego wyjazdu to strzał w 10-tkę.

Życie to nieustanna rywalizacja, choć nie mówi się o tym głośno to każdy chce być najlepszy. Dzisiaj hasła reklamowe na ogromnych bilbordach w centrum miasta jest Passe. „Przyjdź do Nas” „Tylko u nas najlepsze warunki”. Za rozwojem idzie w parze zmiana mentalności, dlatego realizacja filmu korporacyjnego jest najlepszym rozwiązaniem na pokazanie konkurencji, że Wasza firma jest najlepsza na rynku. Dobra atmosfera w pracy, ciekawe zadania, możliwość rozwoju, wyjazdy integracyjne, pyszna kawa to mówi samo za siebie!

Dlaczego filmy korporacyjne są skuteczne i gdzie można je wykorzystać?
Na początku lat 90-tych w momencie pojawienia się zachodnioeuropejskich firm na polskim rynku, ludzie byli pod ogromnym wrażeniem ich funkcjonowania. Prawie każdy obywatel chciał mieć swój czynny udział w rozwoju korporacji. Atrakcyjnym wydawały się nowe nazwy firm, stanowiska, oryginalny i dotąd widziany tylko w telewizji design biur. Sporo się od tamtych czasów zmieniło, dzisiaj to pracodawca musi zadbać o pracownika, aby potencjalny kandydat chciał pracować w ich firmie.
W jaki sposób realizujemy filmy korporacyjne?
Bardzo zależy nam na zapoznaniu się z funkcjonowaniem firmy od wewnątrz. Dlatego najlepszym sposobem na to żebyśmy mogli zrozumieć idee działania jest spotkanie się u Państwa oraz oprowadzenie nas po waszej firmie. Przygotowujemy dokładny wywiad, aby precyzyjnie ukazać to co najistotniejsze. Takie działanie pozwala nam idealnie oddać ducha firmy. Najważniejsi są ludzie, dlatego uważnie słuchamy to co mają nam do przekazania. Uwielbiamy kontakty międzyludzkie, jesteśmy dociekliwi i nie przepuścimy żadnej okazji na poznanie Waszych pracowników.

„Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane” – Benjamin Franklin.

Czy wiedziałeś, że… Filmy korporacyjne realizujemy na najwyższej jakości kamerze filmowej Canon c200, która daje nam możliwość filmowania materiału w jakości 4k RAW. Wiemy jak ważna dla klientów jest jakość nagrań.

Filmy korporacyjne to przede wszystkim szczerość w działaniu korporacji.
Bardzo ważnym aspektem jest renoma firmy, to w jaki sposób wypowiadają się o niej pracownicy jak i klienci. 2013 rok był przełomowy pod względem zmiany świadomości pracowników korporacyjnych. Przeprowadzono anonimowe badania w których wzięło aż 250 tysięcy ludzi. Z badania wynikło, że ponad 50% pracowników dobrze wypowiada się na temat funkcjonowania firmy i chce działać na rzecz jej rozwoju. Badanie przeprowadziła firma Aon Hewitt. To działanie tylko potwierdza, że warto inwestować w filmy korporacyjne, film nie tylko będzie skuteczny, ale dodatkowo w zgodzie z mentalnością pracowników jak i szczery.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów i produkcja filmów
filmy reklamowe i filmy promocyjne
zdjęcia z drona
filmowanie i produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe

 

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa