Filmy Biznesowe

Filmy biznesowe – coraz popularniejsza forma komunikacji z klientem 

Zależy Ci na rozwoju własnej firmy? W takim razie postaw na nowoczesne formy przekazu! Jest to najlepszy sposób na to, aby zdobyć nowych klientów, a także utrzymać starych. Postaw na rozwiązanie, które zachwyci każdego, czyli filmy biznesowe.

Filmy dla firm stały się najlepszą ze wszystkich form przekazu informacji i samego kontaktu z klientami – nie tylko nowymi, ale również starymi. Jest to bardzo nowoczesna forma, która przynosi wymierne korzyści. Tak naprawdę to widzowie na całym świecie zachwycają się potencjałem, który jest wprost nieograniczony i drzemie w rewelacyjnie wykonanych produkcjach filmowych. Słowo klucz to – świetnie wykonane! W tym przypadku jakość i sposób realizacji ma naprawdę ogromne znaczenie. Stawiając na najlepszych, zyskujesz pewność, że Twój film o biznesie zostanie doskonale odebrany i przyniesienie oczekiwane skutki.

filmy o biznesie warszawa
filmy biznesowe Warszawa

Czym są filmy o biznesie?  

Tego typu produkcje filmowe tak naprawdę niewiele różnią się od nieco bardziej popularnych filmów reklamowych. Jest to właściwie rodzaj filmu reklamowego, który jednak opowiada bezpośrednio o konkretnej działalności. W ten sposób dana produkcja reklamuje i promuje konkretną firmę, a tym samym staje się dla niej reklamą. O czym mogą opowiadać tego typu filmy? Otóż często mówią o tym, jak danym pracownikom żyje się w konkretnej firmie, sposobach ich pracy, ale również przedstawiają nowe technologie wykorzystywane w danym przedsiębiorstwie, czy też poszczególne rozwiązania technologiczne.

Co na celu mają filmy biznesowe?

Oczywiście zwiększenie zarobków, co jest oczywistym skutkiem wzmożonej kampanii reklamowej. Ale skutkiem pośrednim z pewnością jest pokazanie klientom specyfiki danego przedsiębiorstwa z bliska. W ten sposób klient ma szansę przekonać się do sposobu pracy firmy, a także się do niej przywiązać. Właśnie dlatego warto postawić na produkcje, które przekonają poszczególne osoby do zakupów w danym miejscu. Jest to tak naprawdę jeden z najskuteczniejszych mediów do rozmowy i przekazywania niezbędnych informacji.

Ogromnym atutem filmów biznesowych jest również to, że mogą one wywołać w odbiorcach odpowiednie emocje. Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu, klient może się nawet wzruszyć, czy też cieszyć razem z pracownikami. Jest to bardzo cenne. W trakcie realizacji takiej produkcji można, na przykład postawić na opowieść o powstaniu danej firmy. Opracowanie scenariusza zawsze warto skonsultować z profesjonalistami.

film o biznesie Warszawa

Filmy biznesowe to nowoczesny sposób promocji firm!

Filmy biznesowe to przyszłość! Nie ma co ukrywać, że rozwój doboru narzędzi do promocji biznesów stały się naprawdę skuteczne. Najlepszym przykładem tego są właśnie filmy biznesowe. Ukazanie wieloletniego profesjonalizmu w formie kilkuminutowego filmu robi wrażenie. To tak jakby zebrać sukcesy i osiągnięcia firmy od samego początku funkcjonowania biznesu i zawrzeć je w filmie. Taki film jest swojego rodzaju orderem, który dumnie można ukazać światu!

Przeprowadziliśmy wiele rozmów z naszymi klientami na temat filmy biznesowe i ku naszej uciesze klienci przyznali nam racje po realizacji filmu, że był to strzał w dziesiątkę. Jest nam niezmiernie miło tworzyć filmy, które działają oraz otrzymywać tak pozytywne opinie na temat naszych prac. Jest to kolejny powód, aby dać Państwu jeszcze lepsze filmy biznesowe, niż do tej pory.

Ile kosztują filmy dla firm?

Jest to tak naprawdę uwarunkowane ilością włożonej pracy w realizację filmu. Mamy tu na myśli: czas poświęcony na stworzenie scenariusza, cena zależy również od jego złożoności. Możemy nakręcić bardzo prosty film, gdzie nie będzie potrzeby tak dużej mocy przerobowej ekipy filmowej i koszt takiego filmu będzie zdecydowanie niższy, niż realizacja filmu dla firm, gdzie mamy do nakręcenia masę skomplikowanych ujęć, poprowadzenie kamery w przemyślany i precyzyjnie zaplanowany sposób. Montaż filmu ma tu również znaczenie, trzeba określić długość filmu i starać się trzymać w jego ramach.

Zależy to również od ilości ludzi zaangażowanych w cały proces. Czasem wystarczy mały czteroosobowy team składający się z reżysera, operatora kamery oraz oświetleniowca i dźwiękowca, a czasem trzeba zaangażować w projekt nawet 15 osób! Jak widać nie ma jednoznacznej kwoty, która określi budżet na filmy dla firm.

Zachęcamy do kontaktu, aby precyzyjnie przygotować kosztorys dla filmy dla firm, filmy biznesowe oraz móc w pełni poznać Państwa potrzeby.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

filmy dla firm Warszawa

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa