Czym są filmy promocyjne i dlaczego działają?

Filmy promocyjne czy też spoty promocyjne można obecnie spotkać właściwie wszędzie: na ulicznych ekranach, na stronach internetowych, w social media (np. Facebook, Youtube, Instagram), w telewizji, w komunikacji miejskiej, kinie, a nawet u ulubionego fryzjera. Zyskały swoją popularność głównie ze względu wysoką siłę perswazji jeżeli są właściwie przygotowane, a później wykorzystane. Niektóre poruszają nasze serca, inne trafiają bezpośrednio w nasz zdrowy rozsądek. Podejść i sposobów realizacji wideo jest niewątpliwie dużo – ważne jest w tym wszystkim to, że chcemy je oglądać – a właściwie, że jesteśmy na nie podatni.

To właśnie dlatego warto rozważyć ten rodzaj promocji, który z dużym prawdopodobieństwem może stać się idealnym narzędziem promocji Twojego produktu czy Twojej marki. Filmy promocyjne precyzyjnie ukazują idee Twojej firmy, kiedy Wy staracie się być najlepsi na rynku, my w tym czasie ukazujemy to Światu. Może poznać Twój produkt/usługę w towarzystwie znanej gwiazdy czy ulubionej piosenki. Niektóre działania promocyjne, mogą nie zadziałać – tu często potrzebna jest wizualizacja Twojej pracy, a w tym przypadku z wysokim prawdopodobieństwem sprawdzi się film promocyjny.
Nie od dziś wiadomo, że ruchomy obraz lepiej przyciąga uwagę niż grafika czy pusty tekst/hasło promocyjne. Dlatego w tym celu najlepiej sięgnąć po sprawdzone metody jakimi są filmy promocyjne Warszawa.

4 fakty na temat filmów promocyjnych, które musisz znać

filmy promocyjne warszawa
film promocyjny warszawa

Kiedy potrzebujesz filmu promocyjnego?

Jeżeli chciałbyś:

 • zwiększyć świadomość swojej marki/produku/usługi,
 • być obecny ze swoim produktem w naturalnym środowisku swoich klientów,
 • wykorzystać kolejny kanał promocji, który często jest jednym z najskuteczniejszych,
 • w ciekawy sposób zaprezentować swój produkt,
 • zwiększyć sprzedaż swoich produktów,
 • wspomóc obecnie działające kanały sprzedaży,
 • zwiększyć zaangażowanie odbiorców komunikatem który chcesz przekazać,
 • być zapamiętany na dłużej,
 • wyprzedzić swoją konkurencję.

To filmy promocyjne są dla Ciebie! 

Gdzie wykorzystasz film promocyjny?

Pomysłów na wykorzystanie własnego filmu promocyjnego jest wiele. My prezentujemy kilka bardziej klasycznych rozwiązań:

 • własna strona internetowa,
 • media społecznościowe m.in. na Youtube, Facebook, Linkedin, Instagram,
 • zewnętrzne portale np. w postaci artykułów promujących/sponsorowanych,
 • reklama video online np. Google Ads,
 • wiadomości wysyłane do nowych klientów/partnerów,
 • prezentacja dotycząca firmy/marki,
 • ulice miast np. na specjalnych ekrananach emitujących reklamy,
 • reklama telewizyjna.

Nie wiesz, w jaki sposób najlepiej wykorzystać film w promocji Twojego produkty/marki? Wykorzystaj nasze doświadczenie – skontaktuj się z Nami, a my chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

spoty promocyjne warszawa

Jak wygląda produkcja reklam?

To od produkcji spotów promocyjnych często zaczyna się cała magia, Tworzenie właściwych kadrów, to początek wymagającej drogi, na końcu której możemy podziwiać efekty ciężkiej pracy. Dochodzisz do etapu, w którym decydujesz się podjąć z nami współpracę. Zobacz jak przebiega cały proces  od Twojego pierwszego kontaktu z nami do momentu wciśnięcia przyciksu „play” w odtwarzaczu wideo.

1. Na podstawie korespondencji mailowej, rozmów telefonicznych, bądź po spotkaniu i uzyskanych informacji na temat projektu od klienta wyceniamy całość realizacji.

2. Przygotowujemy umowę, w której zawarte są wszelkie informacje na temat projektu, jego realizacji jak i końcowego przekazania materiału.

3. Znamy szczegóły działania, wszelkie funkcje prawne zostały załatwione, więc możemy przejść do urzeczywistnienia filmu.

4. Gotowy film promocyjny przekazujemy na dysku dostarczonym od klienta, bądź drogą elektroniczną w formie linku (do pobrania) z załadowanym materiałem na serwerze.

Ilość dni zdjęciowych, oraz montażowych zależą od złożoności koncepcji. Dlatego podczas pierwszego kontaktu wstępnie szacujemy na podstawie dostarczonych informacji jak dużo potrzebujemy czasu, aby oddać finalną wersję filmu. Sam montaż, nie zajmuje nam więcej niż 14 dni roboczych. Bywają przypadki, że gotowy film promocyjny oddajemy już po 3 dniach od jego nagrania!

Cenimy prywatny czas naszych klientów, dlatego wszelkie formalności związane z jego realizacją przejmujemy za Was. Przygotowanie scenariusza, znalezienie odpowiednich lokacji według wytycznych klienta. Pozyskanie aktorów, oraz przeprowadzenie niezbędnych castingów. Zaproponowanie optymalnej muzyki itd.

Zamysł tworzenia filmów promocyjnych

Koncepcja założenia PJ Films Studio powstała w wyniku obserwacji rynku i wysokiego zapotrzebowania na promocyjne filmy. Rozwój jest rzeczą bardzo istotną, mimo tego procesu, firmy stosują niedostatecznie dobre narzędzia do promocji swoich działań w postaci źle nagranych filmów promocyjnych. Chęć dostarczenia do klientów produktu, który zaspokoi ich wymagania wydawał się dobrym pomysłem w odnalezieniu się na rynku pracy. Produkty naszej pracy tworzone są z ogromną dokładnością, co przekłada się na jakość z której jesteśmy dumni.

Naszą specjalnością jest produkcja reklam. Staramy się aby przebiegała ona w sposób niecodzienny – w naszych pracach zawieramy masę środków wyrazu. Idealnie rozumiemy potrzeby klientów, dlatego kiedy trzeba, wzruszamy, budujemy poczucie dumy, wywołujemy uśmiech na twarzy, wzmacniamy pragnienie posiadania czegoś czy zmuszamy do refleksji.

Sprzęt, którym filmujemy

Filmy promocyjnie tworzymy w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt filmowy z najwyższej półki. Nasze realizacje filmujemy przy użyciu profesjonalnej kamery Canon c200 o wysokiej jakości obrazu Full HD oraz 4K. Posiadamy system stabilizacji obrazu typu „gimbal” który zapewnia płynny ruch pracy kamery. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do realizacji, nie korzystamy z żadnych rentali filmowych, posiadamy własny niezawodny sprzęt.

Montaż filmów przeprowadzamy na najwyższej jakości komputerów Apple iMac 5k Retina. Tego typu rozwiązanie technologiczne pozwala nam szybko i bez żadnych przeszkód pracować. W PJ Films Studio nie ma miejsca na pół środki. Pragniemy jak najlepiej przygotować Wasze filmy promocyjne, czas ma równie wielkie znaczenie co jakość.

spot promocyjny warszawa

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

:

#doświadczenie

Stanowimy profesjonalną ekipę filmową, za którą stoi doświadczenie jak i jakość oddawanych prac. Nasze filmy promocyjne są na najwyższym europejskim poziomie. Realizowaliśmy już swoje projekty dla takich marek jak: TVN, IKEA, Wedel, TechWeek, OPENER, Decathlon, Dawid Podsiadło.

#szybkość

Filmy promocyjne Warszawa wykonujemy bardzo szybko, a zarazem bardzo precyzyjnie. Już nie musisz czekać miesiącami na swoje zamówienie. Nie wierzysz? Odezwij się, a przekonasz się jak szybko wrócimy do Ciebie!

h

#zaufanie

Najlepszą reklamą są nasze realizacje oraz pozytywne opinie naszych klientów. Zobacz, co mówią on Nas osoby z którymi mieliśmy okazję współpracować!

#możliwości

„Z pustego to i Salomon nie naleje” – ciężko być dobrym specjalistą bez odpowiedniego sprzętu. Ten, na którym my pracujemy zapewnia najwyższą jakość.

k

#doradztwo

Nie wiesz dokładnie czego potrzebujesz albo jak najlepiej to osiągnąć? Jesteśmy po to aby dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.

c

#pasja

Kochamy to, co robimy. Nie ma nic gorszego niż zajmowanie się czymś czego się nie lubi! Jesteśmy miłośnikami, którzy robią dobrą robotę przede wszystkim dlatego, że jest to nasza pasja, a nie obowiązek!

#mobilność

Nie jesteś z Warszawy? Nie przejmuj się. Nasze prace realizujemy na terenie całej Polski.

#konkurencyjność

Jeśli szukasz najlepszej proporcji jakości do ceny to znakomicie trafiłeś!

R

#precyzja

Dbamy nawet o najdrobniejsze szczegóły. W innym przypadku nie daje nam to spokoju. (a niewyspany filmowiec to zły filmowiec!)

#elastyczność

Twój film jest niestandardowy? Uwielbiamy nowe wyzwania! Pracowaliśmy już w różnych warunkach (kręciliśmy film promocyjny nawet pod wodą).

PJ Films to grupa profesjonalistów tworząca filmy promocyjne z zamiłowania oraz ogromnej pasji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i chcemy żeby Twój projekt był dla nas prawdziwym wyzwaniem. Za każdym razem staramy się podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej i ustanawiać nowy poziom produkcji filmów. Rozumiemy, że masz swoje potrzeby i oczekiwania – jesteśmy po to żeby je przelać na ekran!

Nasze spoty tworzą ludzie z wyobraźnią. Nasi pracownicy posiadają spory zapas kreatywności, dlatego każdy projekt różni się od siebie i stanowi niepowtarzalny produkt. Zarówno filmy promocyjne złożone są ze smakiem i w dobrym stylu – odpowiadając najwyższym standardom. Potrafimy spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy, dlatego każdy spot wychodzący z pod naszej ręki wygląda tak wyjątkowo!

Codziennie stajemy się lepsi, każdego dnia udoskonalamy nasze umiejętności, aby móc przekazać Państwu najwyższej jakości filmy promocyjne i dać najlepsze narzędzia promocyjne. Zaufało nam już wiele firm stawiając na nasze usługi z zakresu promocji. Zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio.

Filmy promocyjne z naszego portfolio

Czekamy na Wasze wiadomości, nie możemy się już doczekać wspólnych projektów, które dumnie będą reprezentować Wasze firmy.
Nasze studio filmowe w Warszawie realizuje usługi takie jak:  filmowanie dronemprodukcja teledysków, produkcja filmównagrywanie konferencji, wideofilmowanie, a także realizujemy filmy korporacyjne, filmy szkoleniowe oraz filmy reklamowe.

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa