Filmy rekrutacyjne

Jaki powinien być film rekrutacyjny

Chcesz zatrudniać profesjonalnych pracowników, jednak trudno jest ich znaleźć na rynku pracy? Jeżeli nie zgłaszają się do Ciebie sami – zdobądź ich! Zachętą może być film rekrutacyjny, który sprawi, że potencjalni pracownicy poznają bliżej Twoją firmę i zapragną zdobyć w niej zatrudnienie.

Obecnie do czynienia mamy z rynkiem pracownika. Co to oznacza? Przez taką sytuację coraz trudniej jest znaleźć wykwalifikowanych pracowników. To pracodawca musi o nich walczyć i ich poszukiwać. Jeżeli zależy Ci na tym, aby znaleźć jak najlepszy personel, powinieneś postawić na filmy rekrutacyjne, które sprawią, że poszczególni pracownicy chętniej będą kandydować na poszczególne stanowiska w twoim przedsiębiorstwie. Tylko jak powinna wyglądać taka produkcja? Czy jej wykonanie jest trudne? Przyszła pora na to, aby to sprawdzić.

filmy rekrutacyjne warszawa
filmy rekrutacyjne

Filmy rekrutacyjne – to musisz o nich wiedzieć

Realizacja takiego projektu wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Bardzo łatwo jest zepsuć efekt końcowy poprzez wykorzystanie nieprofesjonalnych narzędzi, czy też brak odpowiedniego pomysłu. To oznacza, że w tym przypadku warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, takiej jak PJ Films Studio, która zajmie się nie tylko realizacją zdjęć i nagrań, ale również montażem, czy też napisaniem scenariusza. Profesjonaliści z doświadczeniem mogą zdziałać prawdziwe cuda! Czym powinna wyróżniać się taka produkcja? Bardzo ważne jest to, aby całemu filmowi przyświecała określona strategia i pomysł. To tak naprawdę klucz do sukcesu. Jeżeli całość będzie o niczym – na pewno nie przyniesie zamierzonych skutków. Podobnie jest z odbiorcą. Powinien on być z góry ustalony, aby produkcja trafiała właśnie do niego. Widz powinien czuć, że to właśnie o nim mowa, kiedy ogląda konkretne wideo.

Film rekrutacyjny, czyli wiedza o firmie

Bardzo istotnym zadaniem filmów rekrutacyjnych jest to, żeby informowały potencjalnego pracownika o firmie, a także warunkach pracy w niej. To oznacza, że w tych produkcjach nie powinno się ubarwiać rzeczywistości. Mogłoby to wywołać negatywne emocje i sprawić, że dany pracownik będzie rozczarowany pracą w nowym miejscu. Jeżeli chcesz stworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy – postaw na szczerość. Tym bardziej zachęcisz fachowców do zatrudnienia się w Twoim przedsiębiorstwie. My rozumiemy wszystkie zależności i potrafimy przykuć uwagę odbiorcy. To między innymi właśnie dlatego powinieneś skorzystać z naszych profesjonalnych usług.

film rekrutacyjny

Filmy rekrutacyjne to przyszłość! Poznaj ich korzyści.

Filmy rekrutacyjne to swojego rodzaju przełom. Jeszcze niedawno stosowano stare narzędzia do pozyskiwania pracowników, przewidywalne, co za tym idzie nieskuteczne. Film rekrutacyjny działa w obie strony. Jest to bezpośrednia informacja dla przyszłego pracownika firmy o tym jak wygląda przedsiębiorstwo od wewnątrz. Oczywiście, nowy pracownik z pewnością będzie chciał przejść się po działach zobaczyć jak inni ludzie pracują, jakie panują warunki itd. Natomiast film rekrutacyjny skupia wszystkie składowe firmy w jednym elemencie…W formie filmu. Zaledwie kilka minut filmu rekrutacyjnego może przeważyć czyjąś decyzję o chęci pracy w konkretnym przedsiębiorstwie.

Bądź o krok przed konkurencją, dzięki film rekrutacyjny.

Filmy rekrutacyjne to również forma nagrania przyszłego pracownika, pozwolenie zaprezentowania się mu. Dzięki czemu kierownik, dyrektor, bądź inny odpowiedni człowiek zarządu podejmie słuszną decyzję o zatrudnieniu odpowiedniego do stanowiska człowieka. Pomimo ogromnego doświadczeniu osób prowadzących rekrutacje, czasem może im coś umknąć, nie ma się co dziwić jesteśmy tylko ludźmi. Mając nagranie filmowe możemy ponownie powrócić do rozmowy i podjąć słuszną decyzję o zatrudnieniu przyszłego pracownika. 

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa