filmy sprzedażowe

Dlaczego film sprzedażowy może okazać się dla Ciebie pomocny?

Mówi się, że marketing jest dźwignią handlu. W dzisiejszych czasach jest to dość oczywiste i każdy przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę. Jednak jest tyle form marketingu, że można się w tym wszystkim pogubić! Najskuteczniejszy sposób? Bez wątpienia film sprzedażowy.

Filmy sprzedażowe mogą okazać się bardzo pomocne tak naprawdę w każdej branży. Jeżeli zajmujesz się sprzedażą produktów albo usług – koniecznie postaw na ten rodzaj komunikacji z klientem. Bardzo szybko przekonasz się o tym, że jest to skuteczna metoda. Jest to bowiem sposób na to, żeby łatwo i przyjemnie połączyć ze sobą techniki wizerunkowe, promocyjne, a także sprzedażowe. Sama forma przekazu jest bardzo atrakcyjna, ponieważ w dobie nowych technologii nie pozostaje w tyle i odpowiada na potrzeby dzisiejszych odbiorców.

Rozszerz grono konsumentów dzięki filmom sprzedażowym

Decydując się na umieszczenie filmu sprzedażowego na swojej stronie internetowej, zyskasz pewność, że przyciągnie on uwagę klientów. Warto go umieścić również w social mediach, gdzie filmy obecnie wiodą zdecydowany prym. Znacznie skuteczniej przyciągają uwagę, niż tradycyjne zdjęcia. To oznacza, że mogą w krótkim czasie i w znacznym stopniu podnieść sprzedaż. Tym samym sprawią, że zyskasz nowe grono odbiorców, niezależnie od branży, w jakiej się obracasz.

filmy sprzedażowe Warszawa
filmy sprzedazowe Warszawa

Co zrobić, żeby film był skuteczny?

Film filmowi nierówny, o czym zawsze warto pamiętać. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja sprzedaż znacznie wzrosła, koniecznie postaw na profesjonalną realizację. Jest to jedyny skuteczny sposób. Amatorskie filmy z wykorzystaniem smartfona na pewno nie przyniosą zamierzonych efektów. Dzisiejsi odbiorcy zwracają uwagę na profesjonalizm oraz realizację. Podczas produkcji filmów sprzedażowych należy wykorzystać nowoczesne technologie oraz sprzęt z najwyższej półki. To wszystko ma istotny wpływ na efekt. W takich produkcjach powinno się stosować takie rozwiązania, jak na przykład filmowanie z powietrza. Jest to idealny sposób na zwrócenie uwagi odbiorcy i zainteresowanie go.

Dynamika ma znaczenie

Ale to nie wszystko, ponieważ oprócz sprzętu liczy się również kreatywność i zaangażowanie. Film sprzedażowy musi być dynamiczny i interesujący. Dzięki temu potencjalny klient zatrzyma się na nim dłużej, a ponadto ten zapadnie mu w pamięć. A przecież właśnie o to chodzi w dystrybucji produktów oraz usług.

film sprzedażowy

Filmy sprzedażowe naprawdę działają. Mało tego, sprzedają!

Sklepy internetowe, sklepy stacjonarne, liczne firmy wszyscy stosują filmy sprzedażowe. Czasem tak naprawdę nie wiemy skąd powstała w nas chęć posiadania czegoś. Okazuje się, że nabywamy dany produkt pod wpływem obejrzenia konkretnej reklamy. To prawda, tak to się właśnie odbywa. Za produktami bądź usługami musi stać jakość to pewne, ale żeby dotrzeć do klienta, trzeba ten produkt odpowiednio zareklamować, a następnie sprzedać.

Oddając sprawy w ręce profesjonalistów z PJ Films Studio możesz spać spokojnie. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Stworzymy film sprzedażowy, który zdobędzie popularność w Internecie. To właśnie w Internecie toczy się walka o klienta. Ludzie są bombardowani contentem w formie zdjęć, grafik.

Dlaczego zdjęcia nie są tak skuteczne, jak film sprzedażowy? Ponieważ ruchomy obraz z doborem odpowiedniej muzyki budzi prawdziwe emocje, co za tym idzie emocjonalne przywiązanie do tego co się widzi. Oczywiście przekłada się to na sprzedaż.

Mam produkt, ale nie mam pomysłu na film sprzedażowy.

Nic nie szkodzi. Zajmiemy się wszystkim, nawet pomysłami. To właśnie od nich wszystko się zaczyna. Czasem ważniejszy jest właśnie sam pomysł, niż  bardzo kosztowna realizacja. Staramy się dobrać odpowiednie środki dotarcia dla naszych klientów, które przełożą się na sprzedaż ich produktów, usług. Budżet na film sprzedażowy jest istotny, ale nie najważniejszy! Jeżeli nie znajdzie się funduszy na realizacje filmu z użyciem najbardziej zaawansowanego sprzętu filmowego, postawimy na kreatywność naszej ekipy. Z ograniczonym budżetem wspólnie znajdziemy sensowne rozwiązania.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa