Skip to main content

FILMY SZKOLENIOWE I INSTRUKTAŻOWE

filmy szkoleniowe i instruktażowe, montaż i produkcja

Filmy szkoleniowe Filmy instruktażowe

Szkolenia to podnoszenie kompetencji własnych oraz świadomości firmy w tym zakresie. Kontakt bezpośredni z drugim człowiekiem, rozmowy biznesowe, negocjacje, umiejętności miękkie, motywowanie przyjaciół. Te wszystkie zagadnienia są częstym motywem szkoleń wielu firm. Filmy szkoleniowe mają na celu uwiecznić każdą sekundę tych jakże ważnych ćwiczeń, wystąpień, przemówień. W natłoku codziennych spraw łatwo jest zapomnieć o czym dokładnie rozmawialiśmy podczas szkolenia, oczywiście można ponownie wrócić do zapisanych notatek podczas zajęć. Niestety notatki to nie to samo co ruchomy obraz, który o wiele mocniej zapada w pamięć. Film ze szkolenia ma to do siebie, że łatwo można do niego wrócić, przewinąć do interesującego nas momentu i przyswoić wiedzę, bądź przypomnieć ją ponownie w łatwy sposób.

W jaki sposób nagrywamy szkolenia?

Najczęściej realizujemy filmy szkoleniowe w Warszawie. Warszawa to kolebka rozwoju polskiego biznesu. Jest nam bardzo miło współpracować z lokalnymi firmami i pomagać im w progresie. Natomiast nie stanowi dla nas żadnego problemu podróżowanie, jesteśmy mobilni, dojedziemy do każdego zakątka Polski, a nawet za granice naszego kraju.

Podczas seminariów jesteśmy wręcz niewidoczni, używamy profesjonalnych kamer o niewielkich gabarytach wraz z teleobiektywami, jesteśmy w idealnej odległości od sceny, aby wszystko dokładnie nagrać, a nie rzucać się w oczy i nie rozpraszać uczestników szkolenia.

Dźwięk poza obrazem odgrywa bardzo ważną rolę w jakości materiału. Używamy zewnętrznych rejestratorów dźwięku, które zazwyczaj podpinamy do konsolet dźwiękowych. Dzięki czemu uzyskujemy wręcz studyjną jakość. W formie bezpieczeństwa posiłkujemy się dźwiękiem z kolumn w sali szkoleniowej i przyczepionych do nich mikrofonów krawatowych wraz z bezprzewodowym nadajnikiem. Kamery również posiadają wysokiej jakości mikrofony kierunkowe. Nagrywając film ze szkolenia posiadamy 3 źródła dźwięku, także nie ma mowy o utracie głosu z nagrania.

Nasze doświadczenie daje nam możliwość tworzyć profesjonalne filmy szkoleniowe, które stanowią podstawę rozwoju każdej firmy.

nagrywanie filmów szkoleniowych i instruktażowych

Dlaczego warto archiwizować filmy szkoleniowe

Filmy szkoleniowe to ogromna baza wiedzy z wielu wystąpień mentorów, przywódców do których można ponownie powrócić na ekranie. Może zaistnieć sytuacja, że ktoś nie będzie mógł być obecny podczas szkolenia z wielu różnych powodów, a organizowanie kolejnego seminarium o tej samej tematyce jest zbyt kosztowne. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nagrać film ze szkolenia. Proste prawda? Mało tego, nagrane filmy szkoleniowe łatwo jest później dostarczyć każdemu pracownikowi w formie:

  • cyfrowej,
  • pendrive,
  • płyta DVD,
  • link do wirtualnego dysku.

Mówcy szkoleniowi są zawsze bardzo dobrze przygotowani, wiedzą o czym mówią to ich praca w końcu. Mimo tego posiadając dostęp do nagrania filmowego mogą na spokojnie przeanalizować swój występ i przygotować się do przyszłych seminariów jeszcze lepiej.

Jeśli filmy szkoleniowe to nie jest to czego szukasz, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Nasze studio filmowe w Warszawie oferuje usługi takie jak: obróbka i montaż filmów, filmowanie i produkcja filmówfilmowanie z drona, produkcję teledysków, nagrywanie konferencji oraz realizację filmów reklamowych, filmów promocyjnych i filmów korporacyjnych. Zapraszamy!