Skip to main content

Jaka jest cena filmu instruktażowego?


Jaka jest cena filmu instruktażowego?

Jaka jest cena filmu instruktażowego?

Film instruktażowy to coraz bardziej popularna forma promocji. Nie ma co się dziwić, nie zawsze możliwe jest opowiedzenie drugiej osobie jak coś ma wyglądać, to trzeba pokazać!

Film instruktażowy to często połączenie ze sobą wielu elementów takich jak obraz, dźwięk, słowa. Są to zazwyczaj bardzo specjalistyczne nagrania filmowe, które mają na celu uczyć, szkolić i przekazywać wiedzę.

Film instruktażowy – Jaka jest Cena?

Jak zwykłe cena za film instruktażowy uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Przyjrzyjmy się kilku z nich:

  • długość filmu
  • scenariusz
  • ilość potrzebnych kamer oraz operatorów do realizacji filmu
  • dźwiękowiec
  • oświetlenie
  • dodatkowe koszty związane z realizacją, aktorzy/statyści, wynajęcie lokacji

Aby precyzyjnie wycenić film instruktażowy musimy poznać niezbędne szczegóły dotyczące realizacji. W niektórych przypadkach niezbędny jest scenariusz, rozpisanie każdej sceny na kadry, zaplanowanie przebiegu całego filmu. Zazwyczaj nagrywamy film instruktażowy na żywo. Co to znaczy? Czyli włączamy kamery i rejestrujemy to co się dzieje w danym momencie. Przyglądamy się z boku i rejestrujemy każde posunięcie specjalistów.

W zależności, jakiego typu jest film instruktażowy, tym różni się cena. Przykładowa cena za realizację tego typu filmu to 2000-8000zł netto. W zależności od wielu czynników. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy musimy poznać szczegółowe informacje, aby precyzyjnie wycenić film instruktażowy.

Jak tworzymy film instruktażowy?

Z doświadczenia naszej agencji filmowej wynika, że takie filmy działają i spełniają swoje zadanie. Specjaliści swoich branż doskonale wiedzą co chcą zawrzeć w filmie, ale nie zawsze wiedzą jak to pokazać. Zawsze jesteśmy otwarci i staramy się pomóc jak tylko możemy służąc świeżymi pomysłami oraz naszym profesjonalizmem.