Skip to main content

Jaki jest koszt produkcji filmu reklamowego?


Jaki jest koszt produkcji filmu reklamowego?

Jaki jest koszt produkcji filmu reklamowego?

O tym, że filmy reklamowe obecnie są prawdziwą wizytówką każdej firmy, nie trzeba już nikogo przekonywać. Każdy poważny przedsiębiorca wie o tym, że często to właśnie od pierwszego wrażenia zależy to, czy klient podejmie z nim współpracę. A przecież w dzisiejszych czasach już nikt nie szuka firmy usługowej bezpośrednio! Obecnie większość działań odbywa się w sieci. Właśnie dlatego tak ważne jest to, żeby postawić na skuteczny marketing i profesjonalną odsłonę strony internetowej, a pomóc może w tym oczywiście film reklamowy! Tylko jaka jest cena filmu reklamowego? Czy taka produkcja jest kosztowna?

Filmy reklamowe cennik – to nie zawsze jest takie oczywiste

Trudno jest jednoznacznie określić koszt wykonania filmu reklamowego. Wiemy, że ta odpowiedź może nie do końca Cię satysfakcjonować, ale na ostateczną cenę wpływ ma bardzo wiele czynników. Podczas kalkulacji warto wziąć pod uwagę takie kwestie, jak:

  • scenografia,
  • aktorzy,
  • ilość sprzętu filmowego,
  • lokalizacja,
  • rekwizyty,
  • kostiumy,
  • dodatkowe animacje komputerowe,
  • wiele, wiele innych.

To tak naprawdę jedynie wierzchołek góry lodowej, jednak chcieliśmy Ci pokazać ogrom informacji, które należy wziąć pod uwagę podczas wyceny. To oznacza, że do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Film reklamowy cena może być bardzo różna, co jest zależne od potrzeb i oczekiwań konkretnej firmy. Ale wiesz co jest dla nas najważniejsze? Twoje potrzeby oraz budżet, jakim dysponujesz! To oznacza, że możemy się do Ciebie dostosować. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni i chętnie przedstawimy Ci wiele opcji, a któraś na pewno przypadnie Ci do gustu.

A więc ile kosztuje film reklamowy?

Jeżeli tak bardzo zależy Ci na konkretach, to chętnie chociaż zarysujemy pewne widełki, które pomogą Ci uzmysłowić sobie koszt filmu reklamowego. Niektóre ekipy filmowe proponują swoim klientom cenę w wysokości od trzech tysięcy złotych. Czy jest to realny koszt? Oczywiście, to da się zrobić, jednak rezultat może być różny. Okazuje się, że zazwyczaj wszystkie takie produkcje są wykonane według jednego schematu. A przecież Tobie zależy na tym, aby się wyróżnić. Taki zespół przygotuje dla Ciebie film reklamowy wykonany przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Jednak weź pod uwagę to, że może on wyglądać bardzo podobnie do tego, który ma… konkurencja! Właśnie dlatego powinieneś podejść do tego w bardziej elastyczny sposób. Koszt produkcji filmu reklamowego może zaczynać się również od sześciu tysięcy złotych. W takim przypadku masz do czynienia z profesjonalną ekipą, która stawia na kreatywność. Korzystają oni z najlepszego sprzętu, a także szukają nieustannie nowych i praktycznych rozwiązań.

Kosztorys filmu reklamowego

Już wiesz o tym, że trudno jednoznacznie określić produkcja filmów reklamowych cennik. W takiej sytuacji najlepiej jest skontaktować się z nami, a my chętnie udzielimy Ci jasnych odpowiedzi, poznamy Twoje potrzeby, a następnie będziemy mogli stworzyć dla Ciebie profesjonalny kosztorys. Jest to najlepszy i najłatwiejszy sposób na to, aby poznać szczegóły dotyczące kosztów produkcji. Pamiętaj o tym, żeby jasno określić budżet, wtedy będzie nam znacznie łatwiej współpracować! A ile kosztuje krótki film reklamowy? Tutaj jest podobnie – cena zależy głównie od potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta! Zatem już dłużej nie zwlekaj i zdecyduj się na kontakt z najlepszymi.

Zamów swój film reklamowy już dzisiaj! Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.