Profesjonalny montaż filmów oraz wideo

Na czym polega montaż filmów?

Montaż filmów jest dziedziną z zakresu sztuki filmowej. Na pierwszy rzut oka wydaje się on prosty i do wykonania przez każdego. Ale czy na pewno na tym samym poziomie? Zmontowanie filmu w taki sposób, aby przyciągnął on masę fanów bądź wyróżnił film spośród tysięcy innych nie jest już takie proste. Montaż wideo to bardzo czasochłonne zajęcie, dlatego wybierając PJ Films masz możliwość skupić się na swojej pracy czy też hobby resztę zostawiając nam. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój film przypominał hollywoodzkie produkcje, dbając o najmniejsze detale od A do Z.

Profesjonalny montaż filmów to nie tylko płynne łączenie jednego kadru z następnym, ale także obróbka graficzna, jak i korekcja kolorów. To istotny, kreatywny wkład w ostateczne dzieło filmowe. Nie przez przypadek od 1934 roku można otrzymać w tej dziedzinie Oscara!

Za co odpowiedzialny jest właściwy montaż wideo?

5

Wpływa na tempo filmu

5

Organizuje sekwencję scen w czasie

5

Wpływa na nastrój filmu

5

Odpowiada za dynamikę

Montaż filmów realizujemy z materiałów już posiadanych i otrzymanych w każdej możliwej formie cyfrowej.

Podczas montażu stosujemy najnowsze obecnie tricki filmowe.

Montaż filmów możemy wykonać zdalnie. Format nie ma dla nas znaczenia, gotowy materiał odbierzemy i wyślemy za pomocą serwera w dowolnej postaci video.

Co i jak montujemy?

Proponujemy montaż filmów w każdym zakresie doświadczenia twórców. Od amatorskich do profesjonalnych. Materiał może być nagrany za pomocą dosłownie każdego urządzenia, które oferuje możliwość filmowania. Telefon, aparat, kamera, kamery sportowe GoPro, oraz wszelkie wynalazki, które dostępne są na rynku. Stawimy czoła każdemu montażu filmowemu!

Tak naprawdę realizujemy montaż filmów o każdej tematyce: imprezy i spotkania, wyjazdy integracyjne, filmy z wakacji, komunii, ślubu i chrztu. Realizujemy filmy promocyjne, filmy reklamowenagrywanie konferencji, filmowanie dronem, filmowanie, a także filmy szkolenioweprodukcja teledysków i produkcja filmów, a Warszawa to miejsce, gdzie mieście się nasze studio filmowe.

Oprócz tego oferta obejmuje możliwość poprawy cyfrowych materiałów video w tym zrównoważenie kolorów, poprawę nasycenia, jasności, kontrastu, kadrowanie, dodanie podkładu muzycznego, efektów specjalnych i napisów. Wszystko oczywiście z uwzględnieniem Państwa potrzeb i oczekiwań.

Na rynku dostępnych jest wiele programów do nieliniowego montażu video. Począwszy od tych prostych jak Unlead Video Studio, Pinacle Studio, a kończąc na bardziej rozbudowanych, profesjonalnych programach jak Adobe Premiere Pro, Avid Media Composer, Edius, Sony Vegas czy Final Cut Pro X.

Nasza firma do montażu filmów korzysta z tego ostatniego programu, czyli FCPX.

montaż filmów warszawa

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów. Jeżeli dostajemy wytyczne względem montażu filmów to starannie przygotowujemy film według wymagań zamawiającego. Zdarza się, że otrzymujemy w pełni wolną rękę i możemy pozwolić sobie na dozę kreatywności i wyobraźni.

u

Czy wiedziałeś że…

Montaż filmów nie zawsze jest taki sam – inaczej przygotowuje się film z konferencji, a inaczej z wyjazdu na wakacje.

Niezależnie od tego jaki materiał dostajemy dbamy o każdy detal. Po zakończeniu prac nad projektem, nasz montaż filmów zostaje poddany ocenie klienta, w razie jakichkolwiek watpliwości, co do jakości jesteśmy otwarci na wprowadzenie najmniejszych uwag w życie projektu. 

Dlaczego powinieneś powierzyć nam swój film?

# Posiadamy najlepsze programy

Służące do montażu o łącznej wartości: 20 000 złotych, w skład naszych programów wchodzą również nowoczesne efekty filmowe, które nadają filmowi pożądany efekt „wow”.

# Montaż filmów Warszawa

To jedna z naszych specjalności. Montowaliśmy już filmy dla takich marek jak: Mercedes-Benz, Giganci Wipeout Planet, Wedel, Google

# Ponieważ cenimy Twój czas

Nie odkładamy Twojego produktu na później. Realizacja następuję najszybciej jak to tylko możliwe.

~

# Nie przekazujemy filmów osobom trzecim.

 Twój pomysł jest zawsze bezpieczny.

# Będziesz zadowolony z efektu

Świadczą o tym pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów.

w

# Słuchamy Twoich wskazówek

Oraz wytycznych. Oprócz tego sami chętnie doradzamy!

Cennik montażu filmowego

Aby profesjonalnie móc wycenić montaż filmów z naszego warsztatu w Warszawie na samym początku zapoznajemy się z ilością plików do zmontowania, oraz informujemy ile czasu zajmie nam przygotowanie finalnej wersji. Klient ma możliwość jednorazowo, bezpłatnie wprowadzić swoje uwagi do filmu, niezależnie czy jest to drobnostka, czy przemontowanie całości. Chociaż montaż filmów spod naszych rąk wygląda naprawdę dobrze i cieszy się dobrą opinią klientów zapewniamy taką możliwość.

Preferujemy otrzymywać materiał na przenośnym dysku, aby przeprowadzić montaż filmów, jeżeli ujęcia zajmują dużo pamięci. Nie jest to oczywiście konieczny wymóg, ale przyśpiesza całość prac. Sami staramy się ułatwiać jak to tylko możliwe dostarczenie materiału przez klienta

 

 

 

Zobacz, co już zmontowaliśmy!

Zdobądź 10% zniżki na Twój pierwszy montaż

Jeżeli to jest Twój pierwszy montaż filmu odbierz 10% zniżki na jego wykonanie. W trakcie rozmowy z Nami użyj kodu: PJ10M

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa