Skip to main content

NAGRYWANIE STREAMINGU VIDEO

FILMOWANIE IMPREZ FIRMOWYCH

Profesjonalne wideo w każdym calu

Nagrywanie streamingu z pozoru wydaje się być bardzo proste. W efekcie wcale tak nie jest! Nawet przekaz z konferencji, która jest transmitowana na żywo, na przykład w social mediach powinien być w odpowiedni sposób przygotowany. Otóż profesjonalna ekipa zajmie się odpowiednim oświetleniem, stabilnym połączeniem, a także do nagrywania wykorzysta profesjonalny sprzęt, który sprawi, że jakość obrazu oraz dźwięku będzie świetna, a każdy internauta będzie zainteresowany obejrzeniem relacji do końca.

Nagrywanie streamingu – bądź profesjonalistą w każdym calu

W dzisiejszych czasach nagrywanie streamingu video jest bardzo popularne. Wiele osób indywidualnych, ale również firm decyduje się na udostępnianie filmów online, często na żywo w sieci, aby zainteresować swoich odbiorców. Warto to zrobić w sposób profesjonalny, aby pokazać się z jak najlepszej strony i zyskać zainteresowanie internautów!

Nowoczesna technologia jest wszechobecnie dostępna, co wcale nie ułatwia życia! W sieci nie brakuje amatorskich filmów, na których nikt nie chce nawet zawiesić oka. To oznacza, że internauci stają się coraz bardziej wymagający, jeżeli chodzi o przekazywane im treści. Zależy im na tym, aby nie tracić czasu na produkcje amatorskie, które zostały nagrane sprzętem słabej jakości. Dziś wiele osób świetną jakość wideo kojarzy również z merytoryką danego przekazu. To właśnie dlatego profesjonalne firmy, którym zależy na zyskaniu nowych klientów powinny stawiać na korzystanie z ekip filmowych, które zajmują się również nagrywaniem streamingu.

Nagrywanie streamingu video
– nie rób tego sam

Jeżeli zdecydujesz się na samodzielne nagrywanie relacji i jej udostępnienie możesz zniechęcić do siebie odbiorców. W tym zakresie bardzo istotne znaczenie ma jakość przekazu. Nawet drobne niedogodności związane z niestabilnym połączeniem internetowym mogą sprawić, że Twoi potencjalni klienci zrezygnują z Twoich usług. Dziś każdy konsument chce kupować jedynie profesjonalne produkty! Niezależnie od branży. Właśnie dlatego powinieneś postawić na sprawdzone ekipy filmowe, które są w stanie zająć się realizacją Twoich pomysłów od A do Z. Taka jest właśnie firma PJ Films Studio, która oferuje bardzo szeroki wachlarz usług. Zajmiemy się Tobą kompleksowo!

Nagrywanie streamingu to również wszelkiego rodzaju konferencje, eventy, podsumowania roku firm. Streaming to również telebimy, nie tylko sam internet, ale również nadawanie z kamer na żywo na sporych rozmiarów ekrany LED. Po to, aby każdy uczestnik wydarzenia doskonalone widział co dzieje się w miejscu, w którym aktualnie się znajduje. Może się to wydawać dziwne, aczkolwiek w hali w której znajduje się 5 tysięcy osób może być ciężko zobaczyć to co dzieje się na scenie z samego końca hali. Nagrywanie streamingu to umożliwia. Przekazujemy obraz z kamer na duże ekrany, mało tego w tym samym czasie cały materiał zachowujemy na dyskach kamer, co umożliwia późniejszy montaż filmu z wydarzenia oraz ponowne jego odtworzenie. Nagrywanie streamingu to przyszłość. Z pewnością zdążyliście zauważyć, że na jakiejkolwiek większej imprezie znajdziecie sporych rozmiarów ekrany na których widać to co się dzieje w czasie rzeczywistym, nikogo już to nie dziwi. Takie rozwiązania stały się już tak naturalne, że nie wyobrażamy sobie, aby zabrakło takiego rozwiązania podczas jakiegokolwiek wydarzenia.