PJ Films Studio to grupa profesjonalistów tworząca filmy promocyjne z zamiłowania i ogromnej pasji. Wykonujemy filmy promocyjne, filmy reklamowe, oraz świadczymy usługę z zakresu : montaż filmów. Naszym miastem jest Warszawa. Nie straszne są nam podróże, jesteśmy mobilni i odwiedzimy każde z miast jeżeli zainteresowała was nasza oferta.

Filmy promocyjne, filmy reklamowe to dla nas prawdziwe wyzwanie. Za każdym razem staramy się podnosić poprzeczkę i ustanawiać nowy poziom poprzez filmy reklamowe. Każdy montaż filmów wykonujemy z największą precyzją, uwzględniając każdy najmniejszy element, tak aby zadowolić nawet najwybredniejszego klienta.

Nasze filmy promocyjne, reklamowe tworzą ludzie z wyobraźnią. Nasi pracownicy posiadają spory zapas kreatywności, dlatego każdy projekt różni się od siebie i stanowi niepowtarzalny produkt. Montaż filmów, wyróżnia się na tle innych firm, jest przemyślany, filmy promocyjne, filmy reklamowe złożone są ze smakiem i w dobrym stylu, odpowiadając najwyższym standardom.

Realizując filmy promocyjne zawsze świetnie rozumiemy się z klientami. Potrafimy spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy, dlatego filmy reklamowe z naszego warsztatu wyglądają tak wyjątkowo!

Wybierając PJ Films Studio z pewnością decydujesz się na jakość i niepowtarzalne emocje z oglądania własnej filmowej wizytówki firmy. Filmy promocyjne, filmy reklamowe, montaż filmów od PJ Films Studio to strzał w samą 10tkę!

profesjonalne filmy promocyjne, filmy reklamowe, montaż filmów

Czym są filmy promocyjne i jak tworzy je PJ Films Studio

Nasze studio to szybko rozwijająca się grupa ludzi, tworząca filmy promocyjne, filmy reklamowe jak również montaż filmów z ogromną pasją. Staramy się zaspokoić artystyczny głód każdego klienta. Nasze prace stanowią świetną wizytówkę firm w Polsce jak i za granicą. Zdobyte doświadczenia przekładamy na nasz warsztat filmowy, dzięki czemu możemy przekazać wam wyjątkowe filmy promocyjne, filmy reklamowe, montaż filmów.


Zamysł tworząc filmy promocyjne

Koncepcja założenia PJ Films Studio powstała w wyniku obserwacji rynku i zapotrzebowania na filmy promocyjne, filmy reklamowe jak i montaż filmów. Mimo postępu techniki, firmy wypuszczają źle nagrane i złożone projekty, nieodpowiednio dobrany podkład muzyczny. Chęć dostarczenia do klientów produktu, który zaspokoi ich wymagania wydawał się dobrym pomysłem w odnalezieniu się na rynku pracy. Nasze filmy promocyjne, filmy reklamowe jak i montaż filmów tworzone są z ogromną dokładnością, co przekłada się na jakość z której jesteśmy dumni.

Sposób realizacji

Realizujemy filmy reklamowe w sposób niecodzienny, staramy się zawierać w naszych pracach masę środków wyrazu, idealnie rozumiemy potrzeby klientów. Dlatego kiedy trzeba, wzruszamy, budujemy poczucie dumy, wywołujemy uśmiech na twarzy

Takie uczucia wywołują nasze filmy promocyjne, filmy reklamowe. Filmy reklamowe stanowią całość układanki, to od nich zaczyna się cała magia, tworzenie kadrów, obrazu, gdzie następnie nasi montażyści wykonują montaż filmów, dzięki czemu możemy podziwiać efekty ciężkiej pracy.

Sprzęt wykorzystywany tworząc filmy promocyjne

Filmy promocyjne wykonywane są na sprzęcie najwyższej jakości. Nasze produkcje realizowane są profesjonalnymi kamerami Canon C200 o wysokiej rozdzielczości Full HD/4k. Korzystamy z elektrycznych stabilizatorów obrazu, dlatego efekt trzęsących rąk to przeszłość.

Montaż filmów, tworzymy na najwyższej jakości sprzęcie firmy Apple Imac 5k. Gotowe produkcje wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią interesującą wizytówkę firmy. Montaż filmów z naszego warsztatu zadowoli każdego klienta, dlatego wybierając nas, dokonujesz dobrego wyboru.

Dlaczego warto wybrać nasze filmy reklamowe

Prawdopodobnie przekona was fakt, że filmy reklamowe wykonujemy bardzo szybko, a zarazem bardzo precyzyjnie. Już nie musicie czekać miesiącami na wasze filmy promocyjne, filmy reklamowe, montaż filmów.

Stanowimy profesjonalną ekipę filmową, za którą stoi doświadczenie jak i jakość oddawanych prac. Filmy promocyjne są na najwyższym europejskim poziomie, dlatego dumnie prezentujemy filmy reklamowe z naszego portfolio nowym klientom.


Innowacyjne filmy reklamowe

PJ Films Studio cały czas uzupełnia półki najnowocześniejszym sprzętem, tak aby filmy promocyjne, filmy reklamowe wyglądały jak najlepiej. Montaż filmów tworzony jest na najnowszej wersji komputera Apple Imac 5k, co pozwala nam być zawsze o krok przed konkurencją. Podążamy za nowinkami technicznymi nie odstępując na krok od nowych rozwiązań, aby filmy reklamowe stały się magią.