Postprodukcja filmowa

Postprodukcja filmowa – to nie takie proste jak myślisz!

W dzisiejszych czasach na dobry film składają się nie tylko świetnie wykonane ujęcia, ale również odpowiedni montaż, wykorzystane efekty, a także dopasowanie podkładu muzycznego… Postprodukcja ma ogromne znaczenie w przypadku odbioru wszystkich filmów!

Postprodukcja Warszawa to trudny kawałek chleba. Warto pamiętać o tym, że praca ekipy filmowej nie kończy się na zrobieniu rewelacyjnych zdjęć. Bez odpowiedniego montażu, nawet najlepsze ujęcia nie trafią do serc widzów. Ma to ogromne znaczenie zarówno w przypadku kręcenia długich, jak i krótkich produkcji. W przypadku filmów marketingowych jest to szczególnie ważne, ponieważ musimy trafić z przekazem w samo sedno w jak najkrótszym czasie. Długie filmy już dawno przeszły do lamusa – nikt ich nie ogląda, a internauci gnają przed siebie. Dana produkcja musi ich zainteresować od pierwszej chwili, a jest to możliwe dzięki doskonałemu montażowi!

postprodukcja warszawa
postprodukcja filmowa

Postprodukcja filmowa – to ma znaczenie

Wszystkie filmy, które są odpowiednio zmontowane sprawiają, że odbiorca chce je obejrzeć do końca. Ciekawią go, a w dzisiejszych czasach równie ważny jest sam dynamizm! Najlepsi specjaliści są w stanie w krótkim czasie przekazać sedno, opowiedzieć historię, a przy tym wywołać emocje na twarzach odbiorców. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ im film jest krótszy, tym trudniej wybrać z ogromu ujęć te najlepsze! Właśnie dlatego wiele amatorskich wideo przepadło w czeluściach Internetu. Brak odpowiedniej wiedzy, programów do montażu, a także odpowiednich umiejętności może wiązać się z fiaskiem. Najlepszą z możliwych opcji jest skorzystanie z fachowej wiedzy profesjonalistów, którzy zajmą się w odpowiedni sposób montażem wideo.

Postprodukcja Warszawa – jak zrobić to dobrze?

Jako zespół profesjonalistów działamy w pełni kompleksowo. Nie tylko piszemy scenariusze, tworzymy scenerię, a także wykonujemy przepiękne zdjęcia, ale również zajmujemy się późniejszym montażem uzyskanych materiałów. Podczas tych działań dajemy z siebie sto procent! Nie pomijamy doboru odpowiedniego podkładu muzycznego, a także kwestii animacji. Te wszystkie „smaczki” są w odpowiedni sposób dozowane, aby nie przykryły najważniejszego, czyli przekazu. Tym samym staramy się podkreślić najdrobniejsze niuanse, dbając przy tym o wszystkie szczegóły! Kompleksowe działanie widać między innymi w naszych produkcjach dostępnych w portfolio.

postprodukcja filmowa warszawa

Postprodukcja ma tak samo duże znaczenie co ujęcia.

Można czasem odnieść wrażenie, że dany film sam w sobie jest dobry, jest dobrze zrealizowany, ujęcia są rewelacyjne, scenariusz wciągający. Ale… no właśnie, coś jest nie tak z obrazem z kolorami, albo po prostu brakuje potrzebnych do dopełnienia całości wybranych efektów. Postprodukcja skupia w sobie właśnie opisane powyżej sytuacje. Postprodukcja to odpowiedni kolor w filmie, odpowiednie efekty filmowe, które dopełniają całość. O tym jak kolor w filmie wpływa na emocje nie będziemy już mówić, przecież każdy to wie! To sam brak odpowiedniej bary do ujęcia może wszystko zniszczyć. Dlatego postprodukcja Warszawa to nasza specjalność. Wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt komputerowy do obróbki materiałów filmowych. Posiadamy niezbędną wiedzę w tym zakresie, a co najważniejsze wyczucie smaku! Efekty filmowe to prawdziwy rarytas w postprodukcji, wszelkiego rodzaju wybuchy, strzały, flary świetlne itd. Uwielbiamy dokańczać czyjeś dzieło właśnie dodając pożądane efekty, dzięki czemu film staje się spójny.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

Profesjonalna postprodukcja Warszawa. Zapraszamy.

postprodukcja w warszawie

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa