Skip to main content

NAGRYWANIE I PRODUKCJA TELEDYSKÓW

FILMOWANIE IMPREZ FIRMOWYCH

Jak produkujemy teledyski?

W momencie w którym otrzymujemy gotowy utwór nie wytężamy specjalnie naszych umysłów. Pozwalamy, aby muzyka sama otoczyła nas swoja aurą. W momencie totalnej swobody przychodzą najlepsze pomysły. Zdarza się czasem, że już po pierwszym przesłuchaniu utworu mamy gotowy pomysł w głowie, wystarczy go przelać na papier i udoskonalić w szczegóły. Praca z nami to czysta przyjemność. Jeżeli artysta ma już własny pomysł na produkcje teledysku wspieramy go w tym i staramy się dopełnić jego zamysł.

Produkcja teledysków to nasza pasja

Kochamy to co robimy, produkcja teledysków to forma spełnienia się artystycznie, o której marzy każdy filmowiec. Uwielbiamy muzykę, towarzyszy nam ona każdego dnia od rana do wieczora. Nic więc dziwnego, że produkcja teledysków to nasza specjalność!

Ruchowy obraz, oraz dźwięk w połączeniu ze sobą stanowią harmonie dla umysłu. Połączenie dwóch sztuk muzycznej z kinematografią jest rzeczą majestatyczną. Jest to pewnego rodzaju uwolnienie wszelkich bodźców. Podziwiamy to co widzimy, kochamy to co słyszymy.

Przy produkcji teledysków jedynie co może nas ograniczać to wyobraźnia, no może jeszcze budżety, ale na to zawsze znajdzie się jakiś sposób, aby dojść do porozumienia.

Zrealizowaliśmy już wiele teledysków dla najlepszych artystów w Polsce takich jak Tomasz Lewandowski „VNM” czy Piotr Szmidt „Ten Typ Mes”. Znany pseudonim artysty nie ma dla nas znaczenia w kontekście tworzenia ruchomego obrazu. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, kto wie, może z początkującego muzyka za rok zrodzi się wielka gwiazda. Dobrze, żebyśmy mieli w tym swój udział pomagając w stworzeniu wspaniałych muzycznych produkcji.

Montaż teledysków
jak to wygląda od A do Z

  • Otrzymujemy gotowy utwór muzyczny
  • Przedstawiamy pomysł artyście
  • Budujemy scenariusz
  • Proponujemy lokalizacje, scenografie, rekwizyty, zrzeszamy ludzi-aktorów
  • Realizujemy zdjęcia
  • Montujemy
  • Materiał przechodzi postprodukcję
  • Przedstawiamy gotowy teledysk

Ile kosztuje produkcja teledysków?

Każdego z klientów traktujemy indywidualnie, cena zależy od wielu czynników takich jak : złożoność scenariusza, ilość ludzi zaangażowanych w projekt, odpowiedni dobór sprzętu filmowego do realizacji projektu, ilość dni zdjęciowych, ilość dni poświęconych na montaż oraz postprodukcję teledysku, ilość wprowadzenia zmian po oddaniu gotowego projektu.


Gdzie zamieścić nagrany teledysk?

Otrzymaliście od nas gotowy teledysk, czas umieścić go w Internecie, aby Świat mógł go ujrzeć i podziwiać. Gdzie warto zamieścić nagrany teledysk, aby dotarł do jak najszerszego grona? Nie da się ukryć, że w Internecie rządzi YouTube i ma on największy odbiór wśród ludzi. Warto również zwrócić uwagę na platformę Vimeo, która daje nam nieco lepszą jakość obrazu poprzez większy bitrate, ale niestety ma mniejszy odbiór, niż YouTube. Telewizja tak to nie Internet. Jeżeli jest się na początku swojej muzycznej drogi to telewizja nie specjalnie może być zainteresowana promowaniem Waszego obrazka, natomiast jeżeli osiągnie wysoką ilość wyświetleń w Internecie to telewizja szybko zmieni zdanie na temat wyświetlania waszego dzieła.


Jaki sprzęt wykorzystujemy do produkcji teledysków?

Każdy. Każdy, który przyczyni się do stworzenia niepowtarzalnej produkcji. Wracając do rzeczywistości to jesteśmy bardzo dumni z posiadania profesjonalnej kamery Canon c200, która pozwala nam tworzyć profesjonalne produkcje teledysków. Jakość obrazu gra tutaj pierwsze skrzypce, dlatego realizujemy materiał wysokiej rozdzielczości 4k RAW. Teledysk z drona dysponujemy również wysokiej jakości dronem Phantom 4 PRO oraz DJI Inspire 2 jeżeli zaistnieje potrzeba użycia ujęć z powietrza, jesteśmy gotowi ich użyć!