Reklama produktowa

Dlaczego warto reklamować swoje produkty? Przekonaj się, że film produktowy to dobra inwestycja

Czy chciałbyś kupić coś, czego nie znasz? Z czym nigdy wcześniej się nie spotkałeś? Czy to w ogóle jest Ci potrzebne? Raczej nie – dlatego powinieneś sprawić, że klient zacznie potrzebować Twojego produktu. Z pomocą przychodzą filmy produktowe.

Film produktowy to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz przychylność klientów, a ponadto sprawisz, że nie będą oni mogli się wprost obejść bez Twoich propozycji. Prawdą jest to, że obecnie na polskim rynku wszystkiego jest pod dostatkiem, a w wielu branżach panuje wręcz przesyt. To oznacza, że to firma musi zawalczyć o klienta. Jest to dość nierówna walka, którą Ty możesz wygrać, wystarczy, że postawisz na odpowiednią formę komunikacji z klientem. Reklama produktowa jest bardzo ważna, a poprowadzona w odpowiedni sposób może przynieść Ci ogromne zyski.

reklama produktowa

Film produktowy przyniesie Ci zyski

To właśnie tego typu filmy produktowe stały się najlepszą formą komunikacji z klientami. Obecnie już nie wystarczy, że dokładnie opiszesz sprzedawany przez siebie produkt i wrzucisz kilka zdjęć na swoją stronę internetową. Klient może przejść zupełnie obojętnie obok tak zaprezentowanego produktu. Inaczej jest w przypadku sprytnie poprowadzonego filmu, który nie tylko zaprezentuje konkretny produkt, ale również sprawi, że klient zrozumie, że jest on mu naprawdę potrzebny!

W jaki sposób mogą zostać poprowadzone filmy produktowe?

Na to jest kilka sposobów. Ważne w tym przypadku jest to, żeby dany produkt wypadł korzystnie na konkretnej produkcji. To oznacza, że tutaj szczególnie istotna będzie technika realizacji projektu. Pomoc profesjonalnej firmy w tym przypadku sprawi, że otrzymasz gotowy materiał, który zainteresuje klienta i przykuje jego uwagę. Obraz będzie zróżnicowany, a profesjonaliści zapewnią Ci nagranie najwyższej jakości. W tym przypadku nie wystarczy zabawa telefonem komórkowym! Tutaj potrzebny jest sprzęt znacznie lepszy pod względem technologicznym, który umożliwi uchwycenie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali.

Przekaz musi być efektywny

Pokaż się swoim klientom, ale przede wszystkim daj się im zapamiętać! Tak się stanie, dzięki filmom produktowym realizowanym przez nasze studio. Zadbamy o to, żeby przekaz był jasny, ale również niezwykle interesujący. Może się okazać, że taka produkcja zupełnie odmieni Twoje życie i zapewni Ci znacznie wyższą sprzedaż!

film produktowy

Reklama produktowa i jej forma

Wielu cenionych filmowców twierdzi, że reklama produktowa to najbardziej wdzięczna praca z wielu form filmu. Dobrze wiemy co mają na myśli, nie ma marudzenia ze strony aktorów (śmiech), produkt sam mówi za siebie.

Uwielbiamy film produktowy z tego względu, ponieważ wiemy jak skuteczna jest nasza praca. W momencie, w którym przychodzi do nas klient i przedstawia nam swój produkt już wiemy jak chcemy to ugryźć. Jaką formę reklamy zaproponować, jak to ograć. Mamy wielu stałych klientów, którzy współpracują z nami już od wielu lat. Tworząc właśnie filmy produktowe.

Reklama produktowa ma to do siebie, że zazwyczaj są to przestrzenie studyjne, ale nie zawsze! Jeżeli jest to studio to analogicznym jest to, że wspólnie z klientami spędzamy w jednym miejscu wiele godzin, a nawet dni. Sprawia to, że z naszymi klientami jesteśmy w bardzo dobrych relacjach co przekłada się na idealne zrozumienie nowych kontrahentów. 

Filmy produktowe to przede wszystkim powinna być jakość. Wysokiej jakości kamery, odpowiednie oświetlenie, scenografia. Wykwalifikowany zespół. Jeżeli produkt ma mieć wzięcie to powinien zostać on przedstawiony w jak najlepszy sposób. Całe szczęście, że jesteśmy ekspertami i żadna reklama produktowa nam nie straszna.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

reklama produktowa warszawa

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa