Reklamy telewizyjne

Reklamy telewizyjne – szansą na sukces?

Wydawać by się mogło, że coraz mniej osób ogląda telewizję, a co za tym idzie wybiera oglądanie filmów w sieci. Nic bardziej mylnego. Telewizja cały czas ma swoją rzeszę fanów, w związku z czym reklama telewizja może przynieść niezłe rezultaty.

Dynamika, dźwięk, treść, obraz… To połączenie stanowi kwintesencję każdej reklamy telewizyjnej! Jest to przekaz, który ma być krótki, chwytliwy i niezwykle interesujący. Powinna intrygować i zapaść w pamięć. Kto z nas dziś nie zanuci w myślach słynnej piosenki z reklamy środku do pielęgnacji pralek, który ma zapewniać im „dłuższe życie”? No i to się nazywa sukces! Kiedy większość osób jest w stanie odtworzyć choć mały ułamek reklamy telewizyjnej po długim czasie, to znak, że była ona skuteczna.

Spot telewizyjny – dla kogo?

W wielu przypadkach tego typu produkcja może wiązać się ze sporymi wydatkami. Sama produkcja filmowa i telewizyjna może być kosztowna, ponieważ powinna zostać wyprodukowana przez zespół profesjonalistów. Film powinien być dynamiczny, ale przede wszystkim musi docierać do masowego odbiorcy. W tym przypadku kluczowe znaczenie będzie grać sam scenariusz! Specjaliści z PJ Films Studio zajmują się tworzeniem takich profesjonalnych realizacji. To oznacza, że zazwyczaj duże marki interesuje produkcja reklam telewizyjnych. Warto jednak pamiętać o tym, że jedna inwestycja może wiązać się z ogromnymi zyskami, które nierzadko podwajają się w krótkim czasie po emisji spotu.

reklamy telewizyjne warszawa
reklama telewizyjna warszawa

Reklama telewizyjna powinna być intrygująca!

Bardzo trudno jest zaciekawić dzisiejszego widza. Właśnie dlatego scenariusz reklamy telewizyjnej powinien być odpowiednio dostosowany do potrzeb, a także oczekiwań masowego odbiorcy. Dziś modne są reklamy, które opowiadają historię, a często nawet wywołują emocje w widzach. Nie muszą być jedynie krzykliwe oraz kolorowe. Znaczenie ma sam przekaz! Profesjonalny producent reklam doskonale wie jak sprostać tym trudnym wyzwaniom i dostosować się do wymagającego rynku. Przy tworzeniu tego typu materiału zawsze warto wziąć pod uwagę również samą grupę docelową, do której przekaz musi być dostosowany. To wszystko ma ogromne znaczenie i składa się na sukces konkretnej marki, nawet tej niedużej, która w krótkim czasie może stać się wielka!

Reklama telewizyjna to prawdopodobnie jedna z najbardziej wymagających produkcji filmowych. Tutaj nie ma miejsca na błąd, wszystko nawet najmniejszy szczegół musi być perfekcyjne. Czasem dobry scenariusz to za mało, pomimo świetnego pomysłu na spot telewizyjny ważna jest jego realizacja. Jesteśmy profesjonalistami dlatego niestraszna nam żadna produkcja. Zdobywaliśmy wiedzę latami, aby precyzyjnie zrozumieć funkcjonowanie tego wyjątkowego świata filmowego. Zrealizowaliśmy już setki reklam telewizyjnych, dlatego doskonale wiemy co robić i jak robić, aby stworzyć wyjątkowy spot telewizyjny.

spot telewizyjny
produkcja filmowa i telewizyjna

 Spot telewizyjny realizowany jest za pomocą najwyższej jakości klasy sprzętu filmowego. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Doskonale wiemy jak cenna dla naszych klientów jest jakość. Nie ma nic lepszego jak dobrze nakręcony film i radość po jego ukończeniu, a jeszcze większa po obejrzeniu w ekranie telewizora. Za każdym razem kiedy oglądamy nasze spoty telewizyjne w telewizji pojawia się delikatny uśmiech, nie dlatego, że film znajduje się w telewizji, ale dlatego, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty!

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:
– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

produkcja reklam telewizyjnych
producent reklam

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa