Wideorelacja

Profesjonalna wideorelacja – czy warto w nią zainwestować?

Chcesz zorganizować ciekawe wydarzenie? W takim razie nie zapomnij go uwiecznić! Jest to świetny sposób na promocję Twojej firmy! Taką relację możesz później umieścić na swojej stronie internetowej jako reklamę. Inwestycja może się opłacić.

Relacja z wydarzenia może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, jeżeli prowadzisz firmę eventową. Jest to doskonały sposób na rozreklamowanie Twoich wszystkich działań. Ponadto może to być także świetną pamiątką. Pamiętaj jednak o tym, że w takiej sytuacji najlepiej jest postawić na profesjonalne wykonanie. Oczywiście, każdy obecnie posiada smartfona, którym może filmować Twoje wydarzenie. Jednak należy mieć na uwadze, że taki materiał nie będzie profesjonalny! Jeżeli umieścisz taką wideorelację na swojej stronie internetowej, możesz spodziewać się nieprzychylnych opinii. Właśnie dlatego najlepiej jest postawić na profesjonalne wykonanie filmu.

Wideorelacja warszawa
Relacja z wydarzenia warszawa

Wideorelacja to dobry sposób na reklamę

Pokaż swoim potencjalnym klientom to, czym się zajmujesz! Najlepszym na to sposobem jest wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, które sprawią, że odbiorca komunikatu będzie w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanych informacji. W ten sposób dotrzesz do zupełnie nowej grupy odbiorców, którzy chętnie zdecydują się na skorzystanie z Twoich profesjonalnych usług.

Co powinno znaleźć się na relacji z wydarzenia?

Jest to bardzo specyficzny rodzaj filmu, który musi spełniać odpowiednie kryteria, aby zainteresować odbiorcę. Bardzo ważne jest to, żeby taka produkcja „nie wiała nudą”. Co to oznacza? Otóż nawet jeżeli wydarzenie jest długie, powinno ono zostać przedstawione w bardzo skrótowej wersji. Film nie może być zbyt długi, ponieważ żaden odbiorca nie obejrzy go do końca! Oprócz tego produkcja musi być dynamiczna. Nasz profesjonalny zespół korzysta z nowoczesnych rozwiązań, a o dynamizmie pamiętamy nie tylko podczas montażu, ale jeszcze na etapie samego filmowania. W głowie układa nam się cały obraz produkcji, dlatego wszystkie nasze wideorelacje są doskonale dopracowane! Relacja z wydarzenia z formie wideo powinna również wyróżniać się dobrze dobranym podkładem muzycznym. Ma to spore znaczenie dla jakości przekazu i jego odbioru. Wszystkie składowe muszą ze sobą idealnie współgrać, co sprawia, że przekaz jest w pełni klarowny dla odbiorcy, ale przede wszystkim bardzo interesujący i zachęcający do kontaktu z daną firmą!

Videorelacja warszawa
Relacjonowanie wydarzeń warszawa

Wideorelacja pokaż się od nowej strony!

Znamy wielu ludzi, którzy prowadzą firmy eventowe, agencje eventowe. Doskonale wiemy ile wymaga czasu przygotowanie tak dużego wydarzenia i ilu ludzi trzeba zaangażować, aby stworzyć wyjątkowe wydarzenie. Wideorelacja pozwala uchwycić każdy nawet najmniejszy smaczek z tego dnia. Uważamy, że każdy specjalista powinien zająć się tym w czym czuje się najlepiej. My najlepiej czujemy się uchwytywaniu pięknych chwil w naszych obiektywach.

Wideorelacja jak ją tworzymy?

Jesteśmy praktycznie niewidoczni, dlatego każdy uczestnik wydarzenia może czuć się komfortowo. Przykładamy ogromną wagę do ubioru, stonowane kolory i eleganckie ubranie. Mało kto jest wstanie nas odróżnić od gości eventów. Mało tego, wielkie rzucające się w oczy kamery to już przeszłość. Dlatego stawiamy na najnowszą technologię. Wideorelacja tworzona jest za pomocą małych kamer o wysokiej jakości. Pozwala nam to na bycie w ukryciu, bez utracenia najważniejszych chwil.

Profesjonalna relacja z wydarzenia i jej rodzaje.

Istnieje wiele wydarzeń, które jesteśmy wstanie sfilmować. Nie ma rzeczy niemożliwych. Czy jest to evet firmowy, recital, premiera książki, podpisywanie autografów na płytach, plakatach. Otwarcie salonu samochodowego, spotkanie z celebrytami. Wszystko jesteśmy wstanie uchwycić i żadna wideorelacja nam nie straszna. Stworzyliśmy masę takich filmów najwyższej jakości. Liczby mówią same za siebie, rocznie tworzymy aż parędziesiąt filmów związanych z wideorelacją. Relacja z wydarzenia to chyba najpopularniejsza forma reklamy. My tylko staramy się uchwycić wyjątkowe kadry!

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasze studio filmowe w Warszawie:

– montaż filmów
filmowanie dronem
filmowanie i  produkcja teledysków
nagrywanie konferencji
filmy szkoleniowe
filmy reklamowefilmy promocyjne

Wideorelacja
Relacja z wydarzenia

Zamów darmową wycenę

KONTAKT

 

Nazwa firmy: PJ Films Studio Patryk Jurek
Adres: Nowoberestecka 16,
02-204 Warszawa
Numer telefonu: 606 185 134
E-mail: studio@pjfilmsstudio.pl

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Warszawa